Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Konkurs wiedzy o przedsiębiorczości

Konkurs „Wiedzy o przedsiębiorczości”
21 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się „Powiatowy konkurs wiedzy o przedsiębiorczości”. W konkursie brali udział uczniowie z Zespołów Szkół Powiatowych z Baranowa, Czerwina, Goworowa, Kadzidła, Myszyńca, Łysych oraz Troszyna. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Ostrołęckiego.
Naszą szkołę reprezentowali: Urszula Kita z klasy III TA, Patrycja Młynarska z klasy III TA oraz Hubert Panuś z klasy IV TA.
I miejsce w konkursie zajęła uczennica ZSP w Baranowie – Urszula Kita, II miejsce – Łukasz Gnatkowski z ZSP w Myszyńcu, III – miejsce – Sebastian Podzielny z ZSP w Kadzidle. Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, rozwijanie wśród uczniów zainteresowania ekonomią i funkcjonowaniem gospodarki, zachęcenie ich do samodzielnego zdobywania wiedzy ekonomicznej, rozwój współpracy między szkołami.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
  • konkurs_wiedzy_o_przedsiebiorczosci (01)

Dodatkowe

szkola-07.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji