Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Warsztaty decoupage

12 kwietnia w klasie II TTŻ odbyły się warsztaty plastyczne, których celem było zapoznanie ze "Sztuką ozdabiania przedmiotów techniką decoupage” i kolejnością etapów tworzenia pisanki.
Pod czujnym okiem Pani Aliny Tabaki z Klubu Seniora "Pogodny Zmierzch" w Baranowie młodzież szlifowała styropianowe pisanki, rozsmarowywała pędzelkami klej i suszyła, naklejała wycięte motywy o tematyce wielkanocnej według własnego pomysłu, lakierowała i ponownie suszyła.
To bardzo pracochłonna, wymagająca wiele cierpliwości praca, ale efekt był oszałamiający. Pisanki wyszły niezwykłe i bardzo pomysłowe. Na pewno przygotowały młodzież do świat wielkanocnych i będą stanowiły piękną ozdobę stołu.
Mamy nadzieję, że udział w warsztatach pozwolił wszystkim uczestnikom na kreatywne podejście i zainspiruje do ciekawych pomysłów na ozdoby w swoim domu.
  • decoupage (01)

Dodatkowe

szkola-06.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji