Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Wizyta dietetyka

Gościliśmy dziś w naszej szkole Panią dietetyk Sylwię Szewczyk, która przedstawiła prelekcję na temat odżywiania i zdrowego stylu życia. Uczniowie mieli okazję usłyszeć jakich produktów powinni unikać, a jakie są konieczne w prawidłowej diecie. Pani dietetyk podkreśliła, że oprócz właściwego odżywiania bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Dodatkowo Pani Sylwia przeprowadziła profesjonalną analizę składu ciała, dzięki czemu dowiedzieliśmy się jaką mamy zawartość wody, tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, masę kości oraz jaki mamy wiek metaboliczny.

  • dietetyk (01)

Dodatkowe

szkola-04.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji