Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Konkurs Najfajniejszy pupil

Konkurs na zdjęcie "Najfajniejszego pupila" został rozstrzygnięty. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podzielili się z nami zdjęciami swoich zwierząt. W konkursie wzięli udział uczniowie klas technikum ( technik technologii żywności oraz technik agrobiznesu). Oceniający stanęli przed trudnym zadaniem, albowiem nadesłana pula zdjęć wzbudzała rozbawienie, jak również chwytała za serce. Wszystkie nadesłane zdjęcia były wyjątkowe, bo pokazały jak uczniowie kochają zwierzęta i jak cudownie spędzają wolny czas z nimi. Chcieliśmy nagrodzić każdego uczestnika, jednak pula nagród była ograniczona.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że organizowany przez Nas konkurs wygrali:
1 miejsce – Piotr Kobus,
2 miejsce – Edyta Wójcik,
3 miejsce – Alicja Rutkowska.
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
  • 20220228_110028

Dodatkowe

szkola-04.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji