Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Bieg Tropem Wilczym

W dniu 01.03.2022 nasza szkoła włączyła się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji na stadionie szkolnym odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym. Bieg odbył się na symbolicznym dystansie 1963 metrów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową naklejkę, a zwycięzcy medale oraz koszulki z wizerunkiem Żołnierza Wyklętego. Razem z uczniami biegli wuefiści: Marianna Pędzich oraz Krzysztof Ślaski.
W ramach X edycji projektu Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych szkoły zostały zaproszone do wzięcia udziału w biegu w formie łączącej edukację z działaniami wzmacniającymi poczucie wspólnoty lokalnej przez aktywną i świadomą pamięć historyczną oraz popularyzację biegania, jako najbardziej dostępnej formy rekreacji.
Pierwszy na mecie był Piotr Olender (2TTŻ), drugi Dominik Sęk (3TA), trzeci Paweł Komosa (2TA). Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Joanna Orzoł (1TA).
  • 20220301_084005

Dodatkowe

szkola-06.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji