Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Tłusty Czwartek

W tłusty czwartek w naszej szkole odbył się konkurs w jedzeniu pączków na czas. Zadanie polegało na tym, żeby jak najszybciej zjeść pączka bez użycia rąk. Startowało siedmiu przedstawicieli z każdej chętnej klasy. Zwycięzcą okazał się Alwaro Gwiazda z klasy 2 Technikum - technik agrobiznesu. Otrzymał on karton pączków dla całej klasy. Pączki zostały wcześniej usmażone przez uczniów klasy 2 i 3 Technikum - technik technologii żywności. Drugie miejsce zajął Piotr Kobus z 3TA, a trzecie Piotr Olender z 2TTŻ.
  • 20220224_100055


Dodatkowe

szkola-02.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji