Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Szkolenie w ODR w Baranowie

Dnia 12 grudnia  2019r. uczniowie klasy I Technikum w zawodzie technik agrobiznesu oraz klasy III Technikum w zawodzie technik technologii żywności uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym zasad zdrowego odżywiania, organizowanym przez pana Wacława Grzyb z Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Baranowie. Szkolenie „Profilaktyka prozdrowotna i racjonalne żywienie” przeprowadził pan Andrzej Niedźwiedzki  z ODR w Ostrołęce. Prelegent zapoznał uczniów m. in. z konsekwencjami spożywania napojów energetycznych, nadmiarem używania cukru oraz soli. Zwrócił również uwagę na znaczenie aktywności fizycznej.  

Bogumiła Dawid, Justyna Kłos

  • szkolenie_odr (01)

Dodatkowe

szkola-02.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji