Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Święto Edukacji Narodowej 2019

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ 2019

W piątek  11 października br. nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Prawdziwe Święto Edukacji Narodowej, czyli poniedziałek 14 października, był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Z tej okazji uczniowie Technikum przygotowali dla  nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły uroczystą akademię. Życzenia, w imieniu całej społeczności uczniowskiej, złożyli: Iwona Orzeł (IV TA) oraz Hubert Panuś (II TA). W drugiej części uroczystości uczniowie klasy I TA: Daniel Klimek, Tomasz  Zalewski, Julita Borzymowska oraz Natalia Szumowska w sposób humorystyczny podsumowali pracę nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz wręczyli im drobne prezenty, które mają ułatwić pracę z młodzieżą np. zabawkowy telefon komórkowy,  grabki  ogrodnicze czy plastikowy topór wojenny.

Oprawę muzyczną przygotowali: Aneta Ptak  (II TTŻ), Arkadiusz Tokarski (III TA), Sebastian  Zapadka i Dawid Ropiak (IV TA), szatą graficzną uroczystości zajął się Bartosz Prusaczyk (IV TA).      

W przygotowaniu akademii uczniom pomagała pani Anna Jurczak oraz Bogumiła Dawid.

Na koniec, głos zabrał pan dyrektor Janusz Obrębski, który złożył wszystkim życzenia oraz wręczył nagrody pedagogom i pozostałym pracownikom szkoły, dziękując za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz życząc dalszych sukcesów w pracy.

 Bogumiła Dawid, Anna Jurczak

  • Dzien_Edukacji_Narodowej (1)

Dodatkowe

szkola-06.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji