Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Koncert w OCK

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej roku szkolnego 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”, w Ostrołęckim Centrum Kultury, w dniu 26 kwietnia, odbył się koncert pieśni patriotycznych. Głównym organizatorem całego przedsięwzięcia był Mazowiecki Kurator Oświaty, przy współudziale starostw powiatowych. Wśród wykonawców byli: dzieci, młodzież i dorośli, którym bliskie są takie wartości, jak: patriotyzm, bohaterstwo, wolność, polska kultura i tradycja.  Nas również nie mogło tam zabraknąć. Polską pieśń wojskową z 1914 roku zatytułowaną „Przybyli ułani pod okienko”, pięknie wykonali podczas koncertu: Joanna Płoska, Magdalena Tabaka – śpiew, Sebastian Zapadka – akordeon, śpiew oraz Piotr Krajewski – instrumenty klawiszowe.

 Wioletta Czarnowska

  • koncert (1)

Dodatkowe

szkola-04.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji