Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Dzień Edukacji Narodowej

Świętujemy dziś jeden z najważniejszych dni w kalendarzu roku szkolnego - Dzień Edukacji Narodowej.
W tym roku celebrowanie tego święta ma szczególny wymiar gdyż obchodzona jest 250. rocznica utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczniowie klasy II i IV technikum podziękowali swoim nauczycielom i innym pracownikom szkoły poprzez przygotowanie akademii, (pod kierunkiem pani Renaty Orzoł) podczas której mieliśmy okazję posłuchać wzruszających wykonań muzycznych, recytacji, a także dowiedzieć się wiele cennych informacji na temat historii utworzenia i działania KEN.
Podczas uroczystości głos zabrał pan dyrektor Janusz Obrębski, który złożył serdeczne życzenia całej społeczności szkolnej, a także wręczył swoim pracownikom nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
  • 387067698_729495635885148_5513442589567128023_n

Dodatkowe

szkola-05.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji