Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Otrzęsiny 2023

26 września w ZSP w Goworowie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych z zespołów szkół powiatowych. Celem tego przedsięwzięcia było przełamanie barier wśród uczniów klas pierwszych, ich integracja i stworzenie poczucia akceptacji w szkole, budowanie pozytywnych relacji między wychowawcami a ich wychowankami, a przede wszystkim dobra zabawa. Zorganizowane konkurencje w których uczestniczyli zarówno uczniowie jak i wychowawcy dostarczyły wszystkim wiele radości. Pierwszoklasiści wykazali się wielką wyobraźnią, kreatywnością i poczuciem humoru.

Rywalizację obserwowało i nagradzało punktami jury, któremu przewodniczył starosta Stanisław Kubeł. Nad całością czuwała i prowadziła otrzęsiny Katarzyna Czerkas z Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w Starostwie.

Po podliczeniu wszystkich punktów nasi uczniowie z klasy 1 TA zajęli pierwsze miejsce.

Gratulacje – byliście znakomici!!!

  • img_20230926_100903

Dodatkowe

szkola-02.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji