Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

101 rocznica Odzyskania Niedpodległości

Jak co roku wspólnie uczciliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnego zaśpiewania 4 zwrotek hymnu Polski. Wzięliśmy tym samym udział w akcji "Szkoła do hymnu". Razem z nami w kilkunastu tysiącach szkół uczniowie odśpiewali najważniejszą polską pieśń. Następnie wszyscy uczestniczyliśmy w programie słowno – muzycznym w wykonaniu uczniów Technikum.

  • 11_listopada (01)

Justyna Kłos

Dodatkowe

szkola-07.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji