Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Spotkanie z Dietetykiem

W poniedziałek 04 marca 2019r. odbyło się w naszej szkole spotkanie klas 1, 2 i 3 Technikum (zawód technik technologii żywności) z panią dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Pani dietetyk przedstawiła uczniom Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej oraz przypomniała o kilku najważniejszych zasadach zdrowego odżywiania. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak ważne jest picie wody oraz regularne posiłki, a niezdrowe jest jedzenie cukru.

  • dietetyk (1)


Dodatkowe

szkola-01.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji