Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

I oraz II MIEJSCE W KONKURSIE POWIATOWYM

I oraz II MIEJSCE W KONKURSIE POWIATOWYM

W dniu 16 lutego 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Bardzo młody rolnik – bezpieczeństwo pracy w rolnictwie”. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego, a konkurs odbył się w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik agrobiznesu: Paweł Ambroziak, Kacper Kozłowski oraz Maciej Wilga. Wynik wspaniały: Paweł zajął I miejsce a Maciek II wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy Pawłowi, Maćkowi oraz Kacprowi! BRAWO!

  • img_20240216_120153

Dodatkowe

szkola-01.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji