Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Wykład doktora Prusika z UWM

W dniu 15.11.2022r. odwiedził naszą szkołę pochodzący z Baranowa dr inż. Jan Prusik, emerytowany wykładowca akademicki, wieloletni pracownik Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przedstawił on wykład dotyczący toksykologicznych faktów i mitów w naszym codziennym życiu. W miłej atmosferze doktor rozwiewał kolejne mity dotyczące naszej codziennej diety. Wspomniał też o wpływie energetyków na organizmy młodych ludzi. Nasz gość podarował uczniom i nauczycielkom uczącym w zawodzie technik technologii żywności książki, których jest współautorem. Dziękujemy za miłą wizytę, poświęcony czas i chęć podzielenia się swoją ogromną wiedzą. Mamy nadzieję, że pan dr Prusik odwiedzi nas podczas kolejnej wizyty w rodzinne strony.

  • 20221115_090045

Dodatkowe

szkola-03.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji