Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Szkoła Pamięta

Uczniowie ZSP dołączyli do ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej akcji #SzkołaPamięta, której celem jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. 28 października 2022 r. uczniowie klasy 4 TTŻ udali się na cmentarz w Baranowie, gdzie poprzez uporządkowanie grobu, złożenie zrobionego przez uczniów stroika i zapalenie znicza uczcili pamięć patriotów na Grobie Nieznanego Żołnierza.

  • img_20221027_095422

Dodatkowe

szkola-00.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji