Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Uczennice naszej szkoły - Natalia Przybysławska z klasy II TTŻ oraz Ula Kita z klasy III TA wzięły dziś udział w "I międzypowiatowym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych" organizowanym przez Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle.
Celem konkursu jest rozpowszechnianie kultury i tradycji Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii i Nowej Zelandii oraz zachęcanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy o tych krajach.
Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu, gdyż jest to świetna okazja do rozwijania swoich ambicji i rozbudzenia wiary we własne możliwości.

  • konkurs (1)

Dodatkowe

szkola-01.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji