Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Dzień kobiet

"Naturalna pielęgnacja cery" pod takim hasłem w dniu 08 marca odbyły się warsztaty kosmetyczne dla uczennic z klasy 2 TTŻ, podczas których młodzież uczyła się jak dbać o cerę. Spotkanie poprowadziła Pani Magdalena Grzyb, kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, która opowiedziała o sprawdzonych sposobach naturalnej pielęgnacji. W trakcie spotkania uczennice poznały podstawy naturalnej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz właściwości surowców naturalnych stosowanych w kosmetyce. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, Pani Magda w interesujący sposób opowiadała o swojej pracy oraz udzielała przydatnych wskazówek dotyczących pielęgnacji cery i stosowania kosmetyków w młodym wieku. Dziewczęta dowiedziały się także, co należy jeść, a czego unikać, jakie produkty są przyczyną najczęstszych problemów z cerą, jak należy dbać profesjonalnie o higienę. Uczennice uzyskały odpowiedzi na nurtujące je pytania, dzięki czemu teraz wiedzą, jak prawidłowo dbać o swoją skórę wykorzystując w tym również produkty spożywcze. Uczennice były bardzo zadowolone ze spotkania z Panią Magdą w ten wyjątkowy dla nich Dzień Kobiet.

  • 1

Dodatkowe

szkola-06.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji