Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Doposażenie pracowni

W dniu 16.04.2021 r. naszą szkołę ZSP w Baranowie odwiedzili: Pani Elżbieta Lanc - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pan Stanisław Kubeł - Starosta Ostrołęcki, Pan Mirosław Krusiewicz - Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Pan Artur Andrysiak - Członek Zarządu ARMSA oraz Pani Magdalena Pietras - Dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, dzięki którym możliwe było doposażenie pracowni komputerowej i technologicznej.
Wsparcie otrzymaliśmy w ramach programów unijnych: Zintegrowanego rozwoju szkolnictwa zawodowego i Mazowieckiego programu przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego realizowanych przez Samorząd Mazowsza.
W ramach projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” otrzymaliśmy komputery stacjonarne, laptopy, tablety, drukarki laserowe, monitor multimedialny i projektor multimedialny, a także licencje Office 365 A3.
Z projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego" otrzymaliśmy wyposażenie pracowni technologicznej, m.in.: piece konwekcyjno-parowe, miesiarki, robot kuchenny COBBO Thermo Plus, kuchnię gazową, kuchenkę mikrofalową, blender, gofrownicę, wypiekacz do chleba, a także kuchenki elektryczne, wagi, miksery, termometry, garnki, miski i inny drobny sprzęt piekarski.
Uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli także w szkoleniach z zakresu technicznej obsługi Platformy Microsoft Office 365 oraz z wykorzystania kuchni wegańskiej w piekarnictwie i cukiernictwie.
  • 01

Dodatkowe

szkola-03.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji