Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Wyjątkowo wcześnie w tym roku – w środę 19 czerwca, uczniowie naszej szkoły, podobnie jak i wszystkich innych polskich placówek, zakończyli rok szkolny 2018/2019 i udali się na upragnione wakacje. Przed uroczystym wręczeniem świadectw, wszyscy obecni mieli okazję obejrzeć humorystyczne przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy I i II Technikum: Anety Ptak, Arkadiusza Tokarskiego, Patrycji Obrębskiej, Mariusza Kasiewskiego i Adama Kraski, przygotowane pod kierunkiem pani Olgi Świder.

 Następnie pan dyrektor Janusz Obrębski wręczył świadectwa i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wygłosił przemówienie, zarówno pełne wspomnień jak również planów na przyszłość. Nie zabrakło także wzruszeń, gdyż mury naszej szkoły opuściła pani Anna Tokarska – pracownik obsługi, odchodząc na zasłużoną emeryturę. Po gratulacjach, podziękowaniach oraz życzeniach udanych i bezpiecznych wakacji, uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach i otrzymali od nich swoje świadectwa.

Olga Świder

  • zakonczenie_roku (1)

Dodatkowe

szkola-02.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji