Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego klasy IV TA i IV TTŻ

Tegoroczni maturzyści 26 kwietnia zakończyli rok szkolny. Podczas uroczystości  otrzymali świadectwa dojrzałości. Nagrodę Starosty powiatu ostrołęckiego dla najlepszego absolwenta szkoły ponadgimnazjalnej prowadzonej przez powiat ostrołęcki otrzymała Aneta Tańska.  Dyrektor, podziękował tegorocznym maturzystom, życzył dalszych sukcesów w życiu oraz powodzenia na maturze.

Anna Jurczak

  • zakonczenie_roku (1)

Dodatkowe

szkola-00.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Szkoła Policealna - technik informatyk, technik rachunkowości
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - RL.03, RL.07

 

więcej informacji