Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

   Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polską niepodległości, w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej, nad którym patronat objął Starosta Powiatu Ostrołęckiego, Stanisław Kubeł. Naszą szkołę reprezentowali Joanna Płoska, Magdalena Tabaka oraz Sebastian Zapadka, którzy – śpiewając „Modlitwę obozową” – zajęli drugie miejsce.

Gratuluję Kochani.

                        Wioletta Czarnowska

  • 001

Dodatkowe

szkola-01.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji