Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Konkurs wiedzy o UE

 

   Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Wiedzy o Unii Europejskiej”. Tegorocznym zwycięzcą w naszej szkole został Michał Szcześniak. Nagroda – wyjazd do Brukseli – okazała się ciekawym doświadczeniem. Jak widać na zdjęciach, Michał i inni uczestnicy wycieczki, doskonale się bawili. Oprócz zwiedzania takich miejsc, jak: Królewskie Muzeum Sił Zbrojnych i Historii Militarnej, Japońska Pagoda, Atomium, czyli monumentalny model kryształ żelaza, Katedra św. Michała i św. Guduli, Grand Place – jeden z największych rynków w całej Europie, młodzież była również w Parlamencie Europejskim. Pan Poseł, Zbigniew Kuźmiuk, który ten konkurs zainicjował, opowiedział młodym ludziom o pracy tej instytucji i jej roli we współczesnej Europie. Były również wspólne zdjęcia, nowe znajomości i przyjaźnie.

Wioletta Czarnowska

  • 001

Dodatkowe

szkola-02.jpg

Kierunki kształcenia

Technikum:
technik technologii żywności
technik agrobiznesu

Szkoła Branżowa pierwszego stopnia

Szkoły zaoczne:

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Kursy kwalifikacyjne - ROL.04, ROL.05, SPC.03, EKA.05, INF.02

 

więcej informacji