Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie

Zakończenie projektu Erasmus+

Zakończenie projektu ,,Staże bez granic” i ,,Praktyczny uczeń”

27 kwietnia 2016 w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych odbyło się podsumowanie realizowanego projektu ,,Staże bez granic” i ,,Praktyczny uczeń”. Na spotkanie przybyli organizatorzy i uczestnicy projektu – uczniowie klas technikum, łącznie 87 osób z Zespołów Szkół Powiatowych z Baranowa, Myszyńca, Czerwina i Łysych.

Uroczystość poprowadzili dyrektorzy szkól powiatowych Pan Dariusz Ptak i Pan Janusz Obrębski. Podsumowania dwóch projektów organizowanych w ramach programu ERASMUS+ przedstawiała koordynator projektu Pani Katarzyna Dąbrowska. Po prezentacji głównych wyników dwóch programów realizowanych przez szkoły, pani Dąbrowska wraz z dyrektorami szkół i przedstawicielami jednostek samorządowych rozdali certyfikaty potwierdzające odbycie praktyki za granicą – w Hiszpanii. Uroczystość podsumowania uświetnili swoja obecnością zaproszeni goście z Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Samorządu Gmin w Łysych i Baranowie oraz dyrektorzy Szkół Powiatowych oraz Gminnych.

Marek Piórkowski

 

  • Erasmus (1)